Seite auswählen

Inwestuj z zyskiem!W co inwestować?

 

Co jest najważniejsze
w  zabezpieczeniu finansowym na emeryturę?

Dlaczego inwestycja w ziemię?

Wybrane dane statystyczne

Stały wzrost wartości

Od 2004 r., średnia cena 1ha gruntu w woj. warmińsko-mazurskim wzrosła o ponad 600%.

działka nad jeziorem mazury
działki inwestycyjne na mazurach

O nas

Masurian.eu to firma z sektora nieruchomości. Umożliwiamy naszym klientom inwestycje w ziemię o najwyższym potencjale wzrostu wartości. Naszą specjalnością są tereny inwestycyjne zlokalizowane na Mazurach. Inwestorom oferujemy działki inwestycyjne nad jeziorem, które ze względu na swoją lokalizację oraz nasze działania w zakresie rozwoju infrastruktury terenu gwarantują wysoki zwrot z inwestycji w krótkim, jak na standardowo przyjęty czasookres inwestycji w grunty czasie.

Nasza oferta charakteryzuje się:

  • zapewnionym bezpieczeństwem
  • ponadprzeciętnymi stopami zwrotu
  • potwierdzoną rzetelnością
  • skutecznością popartą wieloletnim doświadczeniem

Dlaczego inwestycje w działki na Mazurach?

Nasze inwestycje w grunty na Mazurach opieramy na doskonałej znajomości lokalnego rynku nieruchomości oraz rzetelnej ocenie potencjału inwestycyjnego każdej działki. Mając pewność, że dana działka inwestycyjna przyniesie zamierzony zwrot decydujemy się na zakup gruntu o dużym areale, który następnie dzielimy na mniejsze działki inwestycyjne. Dzięki temu Nasi Klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny zakupu działek, przy jednoczesnej gwarancji zysku w późniejszym czasie. Atutem inwestycji w działki na Mazurach z linią brzegową jest możliwość ich dwojakiego wykorzystania gruntu – jako inwestycji sensu stricte lub działki rekreacyjnej z możliwością późniejszej sprzedaży. Ze względu na atrakcyjną lokalizację działek wielu Naszych Klientów wstrzymuje się ze sprzedażą inwestycji lub sprzedaje działki w celu zakupu innych również nad jeziorem.

Tereny inwestycyjne nad jeziorem – okazja, która może się już nie powtórzyć

Grunty inwestycyjne na Mazurach są dobrem ograniczonym. Dziś możemy wybierać spośród malowniczo zlokalizowanych działek z linią brzegową w atrakcyjnych cenach. Jutro te same działki będą dostępne wyłącznie na rynku wtórnym, a ich ceny poszybują wraz ze wzrostem popytu i ograniczeniem podaży. Dlatego dobry czas na inwestycje w działki na Mazurach jest właśnie teraz. Zwłaszcza, że działka inwestycyjna może zyskiwać na wartości, jednocześnie przez lata pełniąc funkcję rekreacyjną. Tej ostatniej sprzyja doskonała lokalizacja oferowanych gruntów inwestycyjnych oraz zapewniająca dogodny dojazd do posesji nowoczesna infrastruktura.

Ceny działek inwestycyjnych na Mazurach

Wielu inwestorów niepokoją niskie ceny oferowanych działek inwestycyjnych. Mazury to rozpoznawalny i atrakcyjny obszar Polski, w którym działki rekreacyjne – zwłaszcza zlokalizowane bezpośrednio nad jeziorem – osiągają bardzo wysokie ceny. Tymczasem my oferujemy grunty o wiele tańsze. Dlaczego możemy sobie na to pozwolić?

Powodów jest kilka, ale wszystkie one sprowadzają się do ceny za metr kwadratowy, która w przypadku zakupu dużych terenów bez dogodnego dostępu do infrastruktury i mediów jest bardzo niska. Z drugiej strony, konieczność zakupu tak dużego areału i doprowadzenia mediów oraz zapewnienia odpowiedniej infrastruktury stanowi inwestycję przewyższającą możliwości wielu inwestorów indywidualnych, do których kierujemy naszą ofertę.

Działka inwestycyjna i jej przeznaczenie

Wśród pytań, które często słyszymy nie brakuje obaw o późniejsze przeznaczenie zakupionych działek. Inwestorzy planujący zakup działki w celach rekreacyjnych pytają o to, jakie jest prawdopodobieństwo, że na sąsiedniej działce nie powstanie magazyn lub hala produkcyjna. Oczywiście nie możemy zagwarantować, iż nabywcy oferowanych gruntów inwestycyjnych nie przeznaczą ich na prowadzenie działalności gospodarczej, jednak lokalizacja oraz rozmiary dostępnych działek wykluczają ich przemysłowe i komercyjne zastosowanie, chyba że pod usługi rekreacyjne związane z wynajmem sprzętów wodnych i prowadzeniem pól namiotowych. To czyni nasze inwestycje bezpiecznymi nie tylko pod względem przyszłego zwrotu, ale również bieżącego użytkowania działki.